Nasi uczniowie na wycieczce na Roztoczu i we Lwowie!

image010 W dniach 18-23 kwietnia 2017r. uczniowie klasy VI b i Vb pod opieka p. Małgorzaty Kwolek i p. Anny Bazan wzięli udział w sześciodniowej wycieczce na Roztocze, z punktem docelowym Kawęczynek.

Wycieczka była realizacją III nagrody w Ogólnopolskim Konkursie pt .,,Narysuj swoje prawa ”, który zorganizowała Fundacja Hotele Polskie Dzieciom w Warszawie.

Uczniowie naszej szkoły odwiedzili różne miejscowości położne na Roztoczu Zachodnim, oraz większe miasta takie jak Lwów i Zamość. Szóstoklasiści wędrowali pod Wąwozach Lessowych na Roztoczu, po Rezerwacie Czarcie Pole, zobaczyli zalew Nielisz oraz spacerowali, a nawet biegali po różnych ścieżkach Roztoczańskiego Parku Narodowego.

We Lwowie zwiedzili Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich oraz stare miasto poszukując polskich korzeni. W Zamościu odwiedzili zoo i rynek, poznając bogatą historią tego wzorcowego miasta.

Na zakończenie wycieczki uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy. Pobyt uważamy za udany i godny polecenia. Panująca atmosfera i możliwość zobaczenia piękna okolic Roztocza Zachodniego, oraz przeżycie wielu przygód na pewno na długo pozostanie w pamięć uczestników wycieczki.  Mamy nadzieję, że pogłębi to przyjaźnie i zaszczepi chęć odwiedzania wielu wspaniałych miejsc w naszej pięknej Ojczyźnie. Ponad to zachęci do brania udziału w kolejnych konkursach i dążenia do spełnienia swoich marzeń.

Małgorzata Kwolek

Galeria

image003 image002 image001 image024

image023 image022 image021  image019

image018 image017 image016 image015

image014 image013 image012 image011

image009 image008 image007 image006

image005 image004

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1