Nasi uczniowie na plenerze ,,Eurogalicja na wiosnę 2016”

  image007           9 maja 2016 r. pięcioro naszych uczniów: Martyna Guzik i Dawid Bolka uczniowie klasy IB Publicznego Gimnazjum oraz Agnieszka Ożóg, Magdalena Pustkowska i Agnieszka Kwolek ze Szkoły Podstawowej pod opieką pani Małgorzaty Kwolek  brali udział w plenerze malarskim zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA”. Plener odbył się w Kamieniu Morgach – na terenie posesji XIX-wiecznego Pałacu Myśliwskiego Resseguierów. Obecnie pałac jest własnością gminy Kamień i jest wykorzystywany – wraz z przylegającym terenem – rekreacyjnie jako miejsce imprez i spotkań.

Plener odbył się we wspanialej atmosferze, organizator zapewnił uczestnikom transport na miejsce pleneru, materiały do twórczości i wyżywienie.

Finałem pleneru był konkurs w którym uczennica klasy Vb, Agnieszka Kwolek zdobyła nagrodę, a pozostali uczestnicy atrakcyjne upominki. Podsumowanie miało miejsce w dniu 30 maja 2016r. w siedzibie Stowarzyszenia LGD ,,EUROGALICJA”.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć artystycznych jakimi były obrazy przywiezione z pleneru.  Życzymy dalszych inspiracji twórczych czerpanych z przyrody oraz wielu sukcesów artystycznych.

 

mgr Małgorzata Kwolek

Galeria

image013 image012 image011 image010

image009 image008 image006 image005

image004 image003 image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 69
  • Odwiedzin dzisiaj: 11
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1417
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1