Misyjny Dzień Dzieci

W uroczystość Objawienia Pańskiego, kiedy obchodzony jest również Misyjny Dzień Dzieci uczniowie z naszej szkoły, za przykładem Mędrców ze Wschodu, przynieśli do kościoła swój dar kolędowania. 11 grup – 45 osób przebranych w barwne stroje przybyło na mszę świętą, podczas której nastąpiło uroczyste rozesłanie. W tym roku zbierano ofiary na pomoc dzieciom w Amazonii. Mieszkańcy Sokołowa przyjmowali nas z wielką życzliwością. Kwota, którą zebraliśmy (prawie 8 tys.) została przekazana do kurii diecezjalnej w Rzeszowie.

Galeria

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 45
  • Odwiedzin dzisiaj: 100
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1548
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1