Maraton z Tabliczką Mnożenia

logoPierwszy raz w historii naszej szkoły w piątek, 29 września 2017 r.  będziemy obchodzić „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day)  pod hasłem „Maraton z Tabliczką Mnożenia”

Celem akcji będzie propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja będzie okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości.

„Maraton z tabliczką mnożenia” przeprowadzimy w sportowy sposób– podczas krótkich testów , egzaminów z tabliczki mnożenia (na czas). Egzaminatorami będą właśnie nasi uczniowie. Utworzą oni specjalne  Patrole Egzaminacyjne, przejdą do klas III i IV szkoły podstawowej. Zaopatrzeni będą w losy, testy oraz przy pomocy tych rekwizytów będą odpytywać uczniów z tabliczki mnożenia, mierząc czas stoperem. Poprowadzą krótkie tabliczkowe testy.

  Najlepsi uzyskają tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia oraz zostaną nagrodzeni drobnymi nagrodami! Uczniów zapraszamy do udziału! A nauczycieli do udostępnienia 15 minut podczas lekcji.

Harmonogram Patoli Egzaminujących klas SP:

IIIa lekcja 2

IIIb lekcja 1

IIIc lekcja 1

IVa lekcja 3

IVb lekcja 2

IVc lekcja 3

IVd lekcja 4

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 57
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 559
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1