Lekcje biblioteczne dla przedszkolaków

 image001           W dniu 6 i 7 czerwca 2016 r. bibliotekę odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola w Sokołowie. W czasie spotkania poznawały naszą szkolna bibliotekę, dowiedziały się jak funkcjonuje oraz na czym polega praca bibliotekarza. Dzieci miały możliwość przejść między regałami i zapoznać się z książkami przeznaczonymi odpowiednio do ich wieku. Z chęcią oglądały barwne, kolorowe i bogato ilustrowane bajki, jak również komentowały oglądane w nich obrazki. Przedszkolakom podobał się czas spędzony w bibliotece i obiecały, że wrócą tu jeszcze nie raz.

M. Pasierb

Galeria

image002 image005 image004 image003

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1