Kolory w wierszach – konkurs recytatorski.

SONY DSC21 marca – to Światowy Dzień Poezji ustanowiony przez UNESCO, a obchodzony już od 1999r. Z okazji tego święta biblioteka szkolna zorganizowała dla Miłośników Poezji konkurs recytatorski pod hasłem Kolory w wierszach.

W konkursie wzięło udział 36 uczniów klas „O” i I – III SP, którzy zaprezentowali najróżniejsze wiersze związane z tegorocznym hasłem konkursowym. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja konkursowa w składzie P. Donata Drozd, bibliotekarka z MiGBP w Sokołowie Młp. oraz panie Aleksandra Piękoś i Agnieszka Pustkowska nauczycielki Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kat. kl. „0”

I miejsce –           Bartosz Bąk

II miejsce –         Anna Bęben

III miejsce –        Milena Dec

wyróżnienie –                    Aleksandra Koch,

Milena Wójcik,

Adam Janiec

Kat. kl. I

I miejsce –           Franciszek Łuszczki

II miejsce –         Stanisław Poźniak

III miejsce –        Zuzanna Nieroda

wyróżnienie –                   Anna Walicka

Emilia Węglarz

Kat. kl. II- III

I miejsce – Weronika Walicka

II miejsce – Tymon Ożóg

III miejsce – Mateusz Ożóg

wyróżnienie –                  Alicja Matuła

Gabriela Kraska

Naomi Ugoma

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, które wręczył p. dyr. Wiesław Sondej. Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a nauczycielom i rodzicom za przygotowanie do konkursu. Nagrodzonym uczniom – gratulujemy.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Stanisławowi Kuli – radnemu powiatowemu, a zarazem nauczycielowi historii w naszej szkole, który był sponsorem nagród książkowych.

M.Pasierb

Galeria

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1