Jak nie czytam, jak czytam!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Jak nie czytam, jak czytam”. Najpierw nauczyciele przeprowadzili akcję informacyjną, umieszczając w całej szkole tematyczne plakaty. 7 czerwca 2023 r. o godzinie 10.00 wszyscy biorący udział w akcji spotkali się w holu koło biblioteki z ulubionymi książkami w dłoni, dodatkowo zaopatrzeni w podusie. Przyłączyli się też uczniowie klasy VIIIc wraz z nauczycielką Anną Szot-Dec, którzy czytali publikacje w języku angielskim. Nasza placówka to szkoła z oddziałami dwujęzycznymi, dlatego tak ważne jest, żeby język angielski ,,przemycać” w codzienności, w wielu akcjach i wspólnych działaniach.

A.Koziarz, A.Dudzik, B.Dobrzańska, B.Skóra-Czachor

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 173
  • Odwiedzin dzisiaj: 111
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1765
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1