IX Gminny Konkurs Ortograficzny

image00311 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Górnie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny klas III. Była to już IX edycja konkursu, w której wzięło udział 20 uczniów ze szkół w naszej gminie. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem prof. dr. hab. Kazimierza Ożoga.  Uczennica klasy IIIc NAOMI UGOMA zdobyła II miejsce wykazując się dużą wiedzą i umiejętnościami językowymi z zakresu poprawnej pisowni. Gratulujemy!

H. Węglowska

Galeria

image004 image002 image001

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 69
  • Odwiedzin dzisiaj: 11
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1417
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1