Informacja

logoPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górnie informuje o możliwości skorzystania z dodatkowych, bezpłatnych porad psychologa – psychoterapeuty, który pełni dyżur w siedzibie OIK w każdy wtorek w godzinach od 8 do 14 oraz w każdy czwartek w godzinach od 15 do 19. 

Oferujemy indywidulane poradnictwo psychologiczne szczególnie dla dzieci  i młodzieży, terapię psychologiczną oraz poradnictwo wychowawcze i rodzinne.

Z oferowanej pomocy mogą skorzystać mieszkańcy powiatu rzeszowskiego, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych, trudności szkolnych i wychowawczych wynikających z dysfunkcji rodziny, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają trudności w komunikacji z innymi (konflikty, nieśmiałość), borykają się ze skutkami przemocy i trudnych doświadczeń życiowych.

 Ponadto przypominamy, że Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górnie świadczy pomoc osobom i rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji kryzysowej w wyniku przemocy w rodzinie, zdarzenia losowego lub trudnych przeżyć osobistych. Ośrodek udziela wsparcia całodobowo i bezpłatnie, w uzasadnionych przypadkach zapewniamy bezpłatne schronienie do 3 miesięcy. Wsparcia w Ośrodku udzielają specjaliści; pracownik socjalny, specjalista pracy z rodziną, psycholog, prawnik. Poradnictwo udzielane jest po wcześniejszym uzgodnieniu.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 62
  • Odwiedzin dzisiaj: 153
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1928
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1