DZIEŃ PAPIESKI NA SŁODKO!

“Po maturze chodziliśmy na kremówki” –  tak z rozrzewnieniem wspominał Jan Paweł II swoje młodzieńcze lata.

Szkolne Koło Caritas postanowiło przybliżyć uczniom ich smak. Rozprowadzaliśmy kremówki upieczone według wadowickiego przepisu. Chcieliśmy w ten sposób uczcić Dzień Papieski, a także stulecie urodzin naszego Patrona.

Słodkości, którymi zajadały się nasze koleżanki i koledzy wywoływały uśmiech na ich twarzach, ale nie tylko oni byli zadowoleni.  W ramach ogólnopolskiego projektu „Darna100”, do którego przystąpiliśmy w ubiegłym roku – zysk z ciastek przeznaczyliśmy na uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin – podopiecznych Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia oraz na rehabilitację Michała – wyzwania, do którego została nominowana nasza szkoła.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1