Druga loteria konkursowa „Bądź zmotywowany, to się opłaca”

image001„Niech nauka będzie dla Ciebie nie tylko formą spełniania ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą oraz pasją, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel.”

7 kwietnia 2016 roku po raz drugi w naszej szkole odbyła się loteria w ramach konkursu „Bądź zmotywowany, to się opłaca”. Nagrody rozlosował pan wicedyrektor Ireneusz Koziarz. Wręczenie nagród miało miejsce 7 kwietnia 2016 roku. W ciągu kilku miesięcy od początku roku szkolnego uczniowie zdobywali ulotki motywacyjne. Każdy uczeń mógł dostać ulotkę za jakieś osiągnięcia (np. 100% frekwencję, pomoc koleżeńską, bardzo dobre wyniki w nauce, systematyczność, osiągnięcia pozaszkolne itp.). Liczyła się motywacja do działania. Po otrzymaniu ulotki zadaniem ucznia było tę ulotkę w nienaruszonym stanie codziennie nosić do szkoły, licząc na niezapowiedzianą loterię konkursową. Podpisane ulotki zostały ponownie zebrane, a potem rozlosowane. Nagrody otrzymali uczniowie zarówno ze szkoły podstawowej, jak i gimnazjum. Byli to:

SP/6 osób/

– Patrycja Bęben  klasa 6c

– Patrycja Chorzępa klasa 5a

– Karolina Matuła klasa 4a

– Magdalena Pustkowska  klasa 6a

– Mateusz Dec klasa 4b

– Szymon Ożóg klasa 4b

PG/3 osoby/

– Konrad Fila klasa IIB

– Aleksandra Kustra klasa IIIC

– Ewa Rzeszutek klasa IIIC

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy również do kolejnej loterii.

Małgorzata Kwolek

Galeria

image002 image003 image004 image005

image006 image007 image008 image015

image014 image013 image012 image011

image010 image009

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 1
  • Odwiedzin dzisiaj: 58
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 560
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1