Anna Walicka laureatką  X Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego   

Uczennica naszej szkoły Anna Walicka z klasy 6c została laureatką X Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”,  zdobywając 5 miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas 4-6.

Dyktando Niepodległościowe w roku szkolnym 2022/2023   przeprowadzone zostało  w siedmiu województwach: małopolskim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim, śląskim, świętokrzyskim i pomorskim oraz w szkołach polskich na dawnych Kresach. Uczniowie rywalizują w ramach swojego województwa. Do etapu wojewódzkiego w podkarpackim zakwalifikowało się 69 uczestników dyktanda. Finał odbył się w  Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej.  Gratulujemy uczennicy  i życzymy dalszych sukcesów

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1