AKCJA „MIKOŁAJ” NA RZECZ FUNDACJI PODKARPACKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI W RZESZOWIE

Początek grudnia to czas wyczekiwania na prezenty. Szczególnie dzieci z niecierpliwością wypatrują świętego Mikołaja, który w tym czasie odwiedza prywatne domy, szkoły i szpitale. Ponieważ ma dużo pracy – potrzebuje pomocników. Dlatego też uczniowie naszej szkoły i przedszkola włączyli się w akcję mikołajkową na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Co roku pamiętamy o podopiecznych Fundacji, zbieramy zabawki, artykuły spożywcze, higieniczne, ubrania, kosmetyki i leki. Jak zwykle ofiarność przerosła nasze oczekiwania, wywieźliśmy dwa samochody darów, z których wykonane zostaną paczki świąteczne dla dzieci przebywających w hospicjum i ich rodzeństwa.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli św. Mikołajowi w wywołaniu uśmiechu na twarzach najmłodszych!

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 67
  • Odwiedzin dzisiaj: 173
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1948
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1