Historia sekcji pływackiej MORS działającej przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim.

logomors_2koloryZaczęło  się w 2006 roku kiedy to miejscowy nauczyciel wychowania fizycznego Wiesław Sondej uzyskał stopień instruktora pływania. Od razu zaczął pracę z  dziećmi i młodzieżą. Droga była bardzo trudna brak krytej pływalni na miejscu  wymuszała wyjazdy w rożnych warunkach na pobliskie  pływalnie  do Nowej Wsi ,Leżajska,  Nowej Sarzyny  Łańcuta ucząc pływania . Jego myśli wybiegały w przyszłość  marząc o założeniu  klasy sportowej z pływania , a później sekcji pływackiej . Propozycja kolegów  o przystąpieniu do zawodów pływackich pięciu miast zmotywowała p. Sondeja do jeszcze większych wyrzeczeń. Udało się ,z pomocą kolegów i przychylnością dyrektorów krytych pływalni w Nowej Sarzynie Leżajsku, i Łańcucie  zawodnicy wraz z nauczycielem byli organizatorami zawodów. Nie  ważne było to że  zawodnicy sekcji pływackiej z Sokołowa Młp.  zajmowali ostatnie miejsca , ale to że  mimo braku  krytej pływalni  reprezentowaliśmy Sokołów i sekcje pływacką. Zauważył to Burmistrz Gminy i Miasta w Sokołowie Młp.  Andrzej Ożóg i  wyraził zgodę na utworzenie klasy sportowej o profilu pływanie, oferując pomoc. Rekrutacja z rocznika 2001(IV klasa) do klasy pływackiej była trudna , część uczniów nie umiała wcale pływać , ale  udział p.Sondeja w licznych szkoleniach konferencja  trenerów pływania przyniosły rezultaty . Już po pierwszym roku  klasa sportowa z pływania  zaczęła odnosić  skromne sukcesy.  Wszyscy  uczniowie sekcji rodzice z utęsknieniem czekają na oddanie do użytku mieszkańcom krytej pływalni w Sokołowie.  Stało się  już możemy ćwiczyć na miejscu  , i wtedy pokażemy na co nas stać mówi  wicedyrektor szkoły , a zarazem trener pływaków do rodziców i władz lokalnych.  Pan Burmistrz  A. Ożóg stwarza możliwości wszystkim nauczycielom wych. fizycznego  zdobycia instruktora pływania , wśród nich są  nauczyciele z Zespołu szkół w Sokołowie , którzy bez namysłu wyrażają chęć współprowadzenia sekcji pływackiej.  Jeszcze przychylność dyrektora krytej pływalni w Sokołowie p.  R. Kochańskiego  i zajęcia sekcji pływackiej  3 razy w tygodniu regularnie odbywają się . Na sukcesy nie trzeba było czekać długo . Aktywna postawa rodziców chęć  zwycięstw, potwierdza ciężka pracę . Zawodnicy sekcji pływackiej MORS która przyjęła nazwę  od sokołowskiego morsa na zawodach pływackich sześciu miast ( dołączyła sekcja z Nowej Dęby ) w lutym bieżącego roku zdobyła  20 medali w tym 10 złotych  pokazując  swoją potęgę . Zawodnicy co raz ustanawiają  nowe swoje rekordy życiowe. Dla zawodników i trenerów dzień 15 marca br. Jest szczególny bo zawody odbywają się w Sokołowie . Publiczność dopisała , zawodników ponad 200 i rozpoczyna się walka . Również zdobywają ponad 20 medali stając się sekcją liczącą do najlepszych. Plany na przyszłość ?odpowiada  założyciel sekcji  W.Sondej , -utrzymanie klasy sportowej w gimnazjum ,rejestracja  sekcji w PZP, dzięki pozyskanym sponsorom udział w Mistrzostwach Polski  młodzików i juniorów młodszych w pływaniu .

DSC_0096DSC_0066DSC_0038

Kierownik sekcji pływackiej Mors działającej przy

Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.

 

Wytrwałość w treningach zostaje nagrodzona , radość prowadzących sekcje i pływaków odzwierciedlają wyniki  z ostatnich zawodów :

Najlepsze w wyniki turnieju rozegranego w ramach Ligi Sześciu Miast w Sokołowie Młp.

Rocznik 2006 dziewczęta – 25m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Julia Cyran MOSIR Łańcut 0:23,96
2. Gabriela Dolecka Olimp Leżajsk 0:25,90
3. Kinga Majka Mors Sokołów Młp 0:28,94
4. Magdalena Kuczek Olimp Leżajsk 0:29,04
5. Natalia Dziwota MOSIR Nowa Sarzyna 0:29,28
6. Kornelia Radomska Mors Sokołów Młp 0:29,91
7. Sara Szydło MOSIR Nowa Sarzyna 0:30,38
8. Alicja Kostek Olimp Leżajsk 0:30,49
9. Aleksandra Kumięga Olimp Leżajsk 0:30,64
10. Weronika Ożóg Mors Sokołów Młp 0:37,67

Rocznik 2006 dziewczęta – 25m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
Julia Cyran MOSIR Łańcut 0:25,40
2. Magdalena Kuczek Olimp Leżajsk 0:28,17
3. Kinga Majka Mors Sokołów Młp 0:28,28
Gabriela Dolecka Olimp Leżajsk 0:31,86

Rocznik 2006 chłopcy – 25m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Tomasz Zuba Mors Sokołów Młp 0:25,92
2. Paweł Walicki Mors Sokołów Młp 0:26,96
3. Franciszek Witko MOSIR Łańcut 0:28,93
4. Michał Bawoł MOSIR Łańcut 0:32,25
5. Hubert Zygmunt MOSIR Nowa Sarzyna 0:33,98
6. Jakub Wiatr MOSIR Nowa Sarzyna 0:36,93
7. Piotr Sulikowski MOSIR Nowa Sarzyna 0:39,73

Rocznik 2006 chłopcy – 25m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Paweł Walicki Mors Sokołów Młp 0:28,10
2. Tomasz Jurek Mors Sokołów Młp 0:28,74
4. Tomasz Zuba Mors Sokołów Młp 0:36,18
5. Franciszek Witko MOSIR Łańcut 0;36,42

Rocznik 2005 dziewczęta – 25m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Martyna Trębacz Olimp Leżajsk 0:23’20
2. Izabela Ziemba Głogów Małopolski 0:23’25
3. Karolina Byczek Piranie Nowa Dęba 0:24’74
4. Malena Majka Mors Sokołów Młp 0:24’98
5. Kinga Franuszkiewicz Piranie Nowa Dęba 0:25’51
6. Julia Jadach Piranie Nowa Dęba 0:25’72
7. Wiktoria Zielińska MOSIR Nowa Sarzyna 0:25’96
8. Magdalena Motor Olimp Leżajsk 0:26’25
9. Justyna Kuras Olimp Leżajsk 0;29’32
10. Patrycja Garczyńska MOSIR Łańcut 0:29’80
11. Zuzanna Szuba MOSIR Nowa Sarzyna 0:29’87
12. Ada Wawrzaszek Olimp Leżajsk 0:30’15
13. Julia Maruszak Olimp Leżajsk 0:30’17

Rocznik 2005 dziewczęta – 25m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Magdalena Motor Olimp Leżajsk 0:20’76
2. Martyna Trębacz Olimp Leżajsk 0:20’78
3. Izabela Ziemba Głogów Małopolski 0:21’32
4. Malena Majka Mors Sokołów Młp 0:21’89
5. Ada Wawrzaszek Olimp Leżajsk 0:23’67
6. Patrycja Garczyńska MOSIR Łańcut 0:25’31
7. Karolina Byczek Piranie Nowa Dęba 0:25’46
8. Wiktoria Zielińska MOSIR Nowa Sarzyna 0:25’56
9. Zuzanna Szuba MOSIR Nowa Sarzyna 0:26’08
10. Justyna Kuras Olimp Leżajsk 0:27’28
Julia Jadach Piranie Nowa Dęba 0:29’27
Kinga Franuszkiewicz Piranie Nowa Dęba 0:31’78

Rocznik 2005 chłopcy – 25m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Maksymilian Rzepko Olimp Leżajsk 0:21’23
2. Jakub Rynkiewicz Olimp Leżajsk 0:22’59
3. Michał Wittich MOSIR Nowa Sarzyna 0:24’39
4. Szymon Szabat Olimp Leżajsk 0:24’84
5. Maciej Wiśniewski Piranie Nowa Dęba 0:25’06
6. Hubert Maguder Piranie Nowa Dęba 0:26’02
7. Wojciech Kopeć Piranie Nowa Dęba 0:26’69
8. Kacper Falger MOSIR Łańcut 0:26’70
9. Marcin Kiełb Mors Sokołów Młp 0:28’56
10. Maciej Pasierb Mors Sokołów Młp 0:29’75
11. Łukasz Pondel Olimp Leżajsk 0:30’84
12. Jan Mokrzycki Piranie Nowa Dęba 0:31’70
13. Bartosz Sulikowski MOSIR Nowa Sarzyna 0:34’02
14. Bartłomiej Ner Olimp Leżajsk 0:36’54

Rocznik 2005 chłopcy -25m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Jakub Rynkiewicz Olimp Leżajsk 0:18’53
2. Bartłomiej Ner Olimp Leżajsk 0:18’94
3. Maksymilian Rzepko Olimp Leżajsk 0:19’37
4. Michał Hałas Olimp Leżajsk 0:22’48
5. Maciej Pasierb Mors Sokołów Młp 0:22’62
6. Michał Wittich MOSIR Nowa Sarzyna 0:23’11
7. Maciej Wiśniewski Piranie Nowa Dęba 0:24’03
8. Kacper Falger MOSIR Łańcut 0:24’70
9. Oskar Koza Olimp Leżajsk 0:24’73
10. Wojciech Kopeć Piranie Nowa Dęba 0:26’29
11. Hubert Maguder Piranie Nowa Dęba 0:27’14
12. Bartosz Sulikowski MOSIR Nowa Sarzyna 0:32’19
13. Jan Mokrzycki Piranie Nowa Dęba 0:40’06

Rocznik 2004 dziewcząt – 25m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Adrianna Dolecka Olimp Leżajsk 0:22’14
2. Kamila Małek Olimp Leżajsk 0:22’22
3. Aleksandra Ożóg Mors Sokołów Młp 0:22’62
4. Agnieszka Kwolek Mors Sokołów Młp 0:23’12
5. Karolina Kus Głogów Młp 0:24’35
6. Gabriela Czerwonka Olimp Leżajsk 0:24’54
7. Sabina Siekierka Piranie Nowa Dęba 0:25’14
8. Amelia Rząsa Olimp Leżajsk 0:26’32
9. Maria Wolwowicz Piranie Nowa Dęba 0:26’51
10. Agnieszka Olechowska Mors Sokołów Młp 0:26’54
11. Amelia Rakowska Głogów Młp 0:26’85
12. Magdalena Kobylarz Piranie Nowa Dęba 0:27’28
13. Maja Dziedzic Głogów Młp 0:27’29
14. Julia Stępień Olimp Leżajsk 0:27,63
15. Ola Kunysz MOSIR Łańcut 0:28’40
16. Sylvie Lutgen Głogów Młp 0:29’90
17. Karolina Suski Mors Sokołów Młp 0:30’17
18. Amelia Ożóg Mors Sokołów Młp 0:37’61

Rocznik 2004 dziewczęta – 50m stylem dowolnym

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Adrianna Dolecka Olimp Leżajsk 0:44’29
2. Kamila Małek Olimp Leżajsk 0:44’72
3. Karolina Kus Głogów Młp 0:47’08
4. Aleksandra Ożóg Mors Sokołów Młp 0:47’88
5. Sabina Siekierka Piranie Nowa Dęba 0:51’05
6. Agnieszka Kwolek Mors Sokołów Młp 0:51’50
7. Julia Stępień Olimp Leżajsk 0:52’21
8. Ola Kunysz MOSIR Łańcut 0:52’27
9. Katarzyna Paul Olimp Leżajsk 0:54,19
10. Martyna Jakubowska Olimp Leżajsk 0:56’57
11. Sylvie Lutgen Głogów Młp 0:56’77
12. Maria Wolwowicz Piranie Nowa Dęba 0:57’19
13. Amelia Rakowska Głogów Młp 1:06’84
14. Agnieszka Olechowska Mors Sokołów Młp 1:10’57
15. Maja Dziedzic Głogów Młp 1:11’15
16. Magdalena Kobylarz Piranie Nowa Dęba 1:13’10

Rocznik 2004 chłopcy – 25m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Maciej Wittich MOSIR Nowa Sarzyna 0:21’26
2. Mikołaj Strojek Głogów Młp 0:22’82
3. Jakub Kłosowski Piranie Nowa Dęba 0:24’02
4. Mateusz Babula Piranie Nowa Dęba 0:24’31
5. Mikołaj Bieniek Piranie Nowa Dęba 0:24’58
6. Marcin Wojtusik Głogów Młp 0:25’11
7. Piotr Białek Głogów Młp 0:25’45
8. Michał Kumięga Olimp Leżajsk 0:27’38
9. Mateusz Zuba Mors Sokołów Młp 0:27’84
Szymon Siuzdak Olimp Leżajsk 0:28’05
11. Michał Błoński Głogów Młp 0:28’27
12. Tomasz Paja Głogów Młp 0:29’62
13. Szymon Paja Głogów Młp 0:31’68

Rocznik 2004 chłopcy – 50m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1. Maciej Wittich MOSIR Nowa Sarzyna 0:41’07
2. Mikołaj Strojek Głogów Młp 0:41’81
3. Szymon Siuzdak Olimp Leżajsk 0:52’97
4. Kacper Stopyra Olimp Leżajsk 0:54’48
5. Michał Błoński Głogów Młp 0:54’61
6. Michał Kumięga Olimp Leżajsk 0:55’12
7. Piotr Białek Głogów Młp 0:56’93
Mikołaj Bieniek Piranie Nowa Dęba 0:57’58
9. Jakub Kłosowski Piranie Nowa Dęba 0:58’82
10. Marcin Wojtusik Głogów Młp 1:01’19
Szymon Paja Głogów Młp 1:01’95
12. Tomasz Paja Głogów Młp 1:03’54
13. Mateusz Zuba Mors Sokołów Młp 1:12’62
14. Mateusz Babula Piranie Nowa Dęba 1:15’57

Rocznik 2003 dziewcząt – 50 m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Urszula Kopeć Piranie Nowa Dęba 0:45’47
2. Julia Czerwiec Piranie Nowa Dęba 0:46’04
3. Gabriela Rogalska MOSIR Łańcut 0:48’70
4. Agata Rudzińska Olimp Leżajsk 0:49’01
5. Magdalena Wróbel Głogów Młp 0:52’08
6. Kornelia Walicka Mors Sokołów Młp 0:52’21
7. Martyna Janiak Piranie Nowa Dęba 0:53’44
8. Martyna Byczek Piranie Nowa Dęba 0:55’16
9. Paulina Gurdak Piranie Nowa Dęba 0:56’34
10. Maria Kalandyk Głogów Młp 1:05’32

Rocznik 2003 dziewcząt – 50m styl klasyczny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Laura Marciniec Olimp Leżajsk 0:49’29
2. Edyta Czyż Olimp Leżajsk 0:50’56
3. Julia Czerwiec Piranie Nowa Dęba 0:54’04
4. Izabela Konefał Mors Sokołów Młp 0:54’80
5. Magdalena Jurek Mors Sokołów Młp 0:56’57
6. Roksana Zawot MOSIR Nowa Sarzyna 0:57’22
7. Agnieszka Janusz Piranie Nowa Dęba 0:57’33
8. Sara Wysocka MOSIR Nowa Sarzyna 0:57’79
9. Paulina Zawiślak Piranie Nowa Dęba 0:59’08
10. Paulina Gurdak Piranie Nowa Dęba 1:03’29
11. Martyna Janiak Piranie Nowa Dęba 1:12’96
Martyna Byczek Piranie Nowa Dęba DNF

Rocznik 2003 dziewcząt – 50m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Laura Marciniec Olimp Leżajsk 0:39’20
2. Urszula Kopeć Piranie Nowa Dęba 0:40’54
3. Agata Rudzińska Olimp Leżajsk 0:43’64
4. Sara Wysocka MOSIR Nowa Sarzyna 0:43’90
5. Magdalena Jurek Mors Sokołów Młp 0:44’60
6. Katarzyna Gorący Mors Sokołów Młp 0:45’69
7. Agnieszka Janusz Piranie Nowa Dęba 0:46’06
8. Magdalena Wróbel Głogów Młp 0:47’13
9. Elżbieta Czyż Olimp Leżajsk 0:48’32
10. Gabriela Rogalska MOSIR Łańcut 0:48’38
11. Kornelia Walicka Mors Sokołów Młp 0:48’72
12. Izabela Konefał Mors Sokołów Młp 0:51’00

Rocznik 2003 chłopcy – 50m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Michał Baran Olimp Leżajsk 0:44’23
2. Konrad Augustyn Olimp Leżajsk 0:47’49
3. Michał Puzio Piranie Nowa Dęba 0:47’57
4. Bartłomiej Koblak Piranie Nowa Dęba 0:48’22
5. Bartosz Nieroda MOSIR Nowa Sarzyna 0:48’37
6. Tomasz Szuba MOSIR Nowa Sarzyna 0:51’53
7. Artur Madera MOSIR Łańcut 0:55’02
8. Dawid Sowa Mors Sokołów Młp 0;56’92
9. Filip Paszek MOSIR Nowa Sarzyna 1;17’28
Kacper Sandelewski Piranie Nowa Dęba DNF
Przemysław Kania Mors Sokołów Młp DNF

Rocznik 2003 chłopcy – 50m styl klasyczny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Sebastian Żurawski MOSIR Nowa Sarzyna 0:48’68
2. Michał Puzio Piranie Nowa Dęba 0:49’58
3. Konrad Augustyn Olimp Leżajsk 0:50’28
4. Szymon Durlak Piranie Nowa Dęba 0:51’69
5. Michał Socha Piranie Nowa Dęba 0:51’78
6. Wojciech Pasierb Mors Sokołów Młp 0:54’64
7. Bartłomiej Koblak Piranie Nowa Dęba 0:55,25

Rocznik 2003 chłopcy – 50m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Michał Baran Olimp Leżajsk 0:38’91
2. Szymon Durlak Piranie Nowa Dęba 0:39’00
2. Sebastian Żurawski MOSIR Nowa Sarzyna 0:39’00
4. Bartosz Nieroda MOSIR Nowa Sarzyna 0:42’03
5. Michał Socha Piranie Nowa Dęba 0:42’21
6. Szczepan Bawoł MOSIR Łańcut 0:42’87
7. Tomasz Szuba MOSIR Nowa Sarzyna 0:43’82
8. Wojciech Pasierb Mors Sokołów Młp 0:44’06
9. Artur Madera MOSIR Łańcut 0:50’20
10. Kacper Sandelewski Piranie Nowa Dęba 0:51’08
11. Dawid Sowa Mors Sokołów Młp 0:54’23

Rocznik 2002 dziewcząt – 50m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Gałusza Julia Olimp Leżajsk 0:42’54
2. Barbara Fajger MOSIR Łańcut 0:42’70
3. Martyna Guzik Mors Sokołów Młp 0:57’13
Zuzanna Zielińska Piranie Nowa Dęba DNF

Rocznik 2002 dziewcząt – 50m styl klasyczny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Sandra Kosiarska Olimp Leżajsk 0:48’15
2. Julia Gałusza Olimp Leżajsk 0:49’48
3. Oliwia Paszek MOSIR Nowa Sarzyna 0:51’56

Rocznik 2002 dziewcząt – 50m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Sandra Kosiarska Olimp Leżajsk 0:38’66
2. Katarzyna Chowaniec Olimp Leżajsk 0;40’08
3. Zuzanna Zielińska Piranie Nowa Dęba 0;40’10
4. Oliwia Paszek MOSIR Nowa Sarzyna 0:40’22
5. Martyna Guzik Mors Sokołów Młp 0;53’18
Barbara Fajger MOSIR Łańcut DNF – zawodniczka przekroczyła limit udziału w konkurencjach

Rocznik 2002 chłopców – 50m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Nikodem Naróg Piranie Nowa Dęba 0:41’98
2. Paweł Kuczek Olimp Leżajsk 0:43’64
3. Karol Słapiński Głogów Młp 0:43’77
4. Sebastian Ziemba Głogów Młp 0:45’17
5. Marek Bigas MOSIR Nowa Sarzyna 0:59’02

Rocznik 2002 chłopcy – 50m styl klasyczny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Witold Bożek Olimp Leżajsk 0:47’46
2. Kacper Dzierżak Głogów Młp 0:47’83
3. Paweł Kuczek Olimp Leżajsk 0:50’00
Hubert Niedbała MOSIR Nowa Sarzyna DNF

Rocznik 2002 chłopcy – 50m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Nikodem Naróg Piranie Nowa Dęba 0:36’92
2. Kacper Dzierżak Głogów Młp 0;36’94
3. Sebastian Ziemba Głogów Młp 0;37’32
4. Karol Słapiński Głogów Młp 0;38’44
5. Hubert Niedbała MOSIR Nowa Sarzyna 0;45’10
6. Karol Gut MOSIR Nowa Sarzyna 0;50’27

Rocznik 2001 dziewczęta – 50m styl grzbietowy

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Klaudia Dubiel MOSIR Nowa Sarzyna 0;42,90
2. Zuzanna Rzeszutek Mors Sokołów Młp 0;43’16
3. Monika Pytka Piranie Nowa Dęba 0;49’64
4. Magdalena Sibiga Piranie Nowa Dęba 0;52’42
5. Justyna Kus Mors Sokołów Młp 0;53’16
6. Bernadeta Chruściak Mors Sokołów Młp 0;53’65
Aleksandra Okoń Mors Sokołów Młp DNF

Rocznik 2001 dziewczęta – 50m styl klasyczny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Gabriela Frącz Mors Sokołów Młp 0;46’47
2. Gabriela Zimniak Mors Sokołów Młp 0;50’90
3. Monika Pytka Piranie Nowa Dęba 0;51’55
4. Magdalena Sibiga Piranie Nowa Dęba 0;54’83
5. Wiktoria Hudela Mors Sokołów Młp 0;59’94
Patrycja Paszek MOSIR Nowa Sarzyna DNF

Rocznik 2001 dziewcząt – 50m stylem dowolnym

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Zuzanna Rzeszutek Mors Sokołów Młp 0;36’86
2. Patrycja Paszek MOSIR Nowa Sarzyna 0;37’14
3. Klaudia Dubiel MOSIR Nowa Sarzyna 0;38’84
4. Ola Gilarska MOSIR Nowa Sarzyna 0;39’29
5. Bernadeta Chruściak Mors Sokołów Młp 0;41’98
6. Gabriela Zimniak Mors Sokołów Młp 0;44’98
7. Justyna Kus Mors Sokołów Młp 0;46’89
8. Barbara Kiełb Mors Sokołów Młp 0;51’40

Rocznik 2001 chłopcy – 50m stylem grzbietowym

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Hubert Wojtusik Głogów Młp 0;40’16
2. Mateusz Surowiec Głogów Młp 0;42’33
3. Leon Winiarski Głogów Młp 0;42’75
4. Hubert Smotryś Mors Sokołów Młp 0;43’46
5. Paweł Kwolek Mors Sokołów Młp 0;43’79
6. Dominik Grzesik Głogów Młp 0;44’43
7. Adam Ożóg Mors Sokołów Młp 0;48’20

Rocznik 2001 chłopcy – 50m styl klasyczny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Mikołaj Kalandyk Mors Sokołów Młp 0;43’92
2. Filip Szałaj Piranie Nowa Dęba 0;44’65
3. Dawid Maguder Piranie Nowa Dęba 0;48’58
4. Norbert Białek Głogów Młp 0;49’10
5. Mateusz Surowiec Głogów Młp 0;49’44
6. Kamil Szmyd Mors Sokołów Młp 0;53’18
7. Dominik Grzesik Głogów Młp 0;53’82

Rocznik 2001 chłopcy – 50m styl dowolny

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Zbigniew Pokrzywa Mors Sokołów Młp 0;34’01
2. Hubert Wojtusik Głogów Młp 0;34’36
3. Hubert Smotryś Mors Sokołów Młp 0;36’15
4. Norbert Białek Głogów Młp 0;36’28
5. Dawid Rapczon Mors Sokołów Młp 0;37’15
6. Paweł Kwolek Mors Sokołów Młp 0;38’08
7. Mikołaj Kalandyk Mors Sokołów Młp 0;39’42
8. Łukasz Skłodowski Mors Sokołów Młp 0;42’44
9. Adam Ożóg Mors Sokołów Młp 0;44’27
10. Kamil Szmyd Mors Sokołów Młp 0;47’44

Kategoria OPEN dziewczęta – 100 m stylem dowolnym

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Barbara Fajger MOSIR Łańcut 1;21’42
2. Gabriela Frącz Mors Sokołów Młp 1;22’59
3. Ola Gilarska MOSIR Nowa Sarzyna 1;29’07

Kategoria OPEN chłopcy - 100m stylem dowolnym

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Klub Czas
1 Zbigniew Pokrzywa Mors Sokołów Młp 1;21’44
2. Witold Bożek Olimp Leżajsk 1;25’48
3. Dawid Rapczon Mors Sokołów Młp 1;27’58
Filip Rząsa Mors Sokołów Młp DNF

Sztafeta 6x25m dziewcząt

Miejsce Klub Skład sztafety Czas
1. Olimp Leżajsk Małek Kamila, Czyż Edyta, Rudzińska AgataMarciniec Laura,Kosiarska Sandra, Chowaniec Katarzyna 1;50’23
2. Mors Sokołów Młp Chruściak Bernadeta, Jurek Magda, Frącz Gabriela, Zimniak Gabriela, Justyna Kus, Rzeszutek Zuzanna, Zimniak Gabriela 1;51’53
3. MOSIR Nowa Sarzyna Ola Gilarska, Oliwia Paszek, Sara Wysocka, Wiktoria Zielińska, Klaudia Dubiel, Patrycja Paszek 1;55’78
4. Piranie Nowa Dęba Pytka Monika, Agnieszka Janusz, Julia Czerwiec, Urszula Kopeć, Zuzanna Zielińska,Sibiga Magdalena 1;55’86
5. Głogów Młp Maja Dziedzic, Ziemba Izabela, Kus Karolina,Lutgen Sylvie, Amelia Rakowska, Wróbel Magdalena 2;33’19

Sztafeta 6x 25m chłopcy

Miejsce Klub Skład sztafety Czas
1. Piranie Nowa Dęba Szałaj Filip, Puzio Michał, Szymon Durlak, Socha Michał, Nikodem Naróg, Maguder Dawid 1;41’57
2. Głogów Młp Surowiec Mateusz, Białek Norbert, Grzesik Dominik, Ziemba Sebastian, Dzierżak Kacper, Słapiński Karol 1;41’65
3. Sokołów Młp Kalandyk Mikołaj, Rapczon Dawid, Smotryś Hubert, Szmyd Kamil, Pokrzywa Zbigniew, Kwolek Paweł 1;42’56
4. Olimp Leżajsk Bartłomiej Ner, Rzepko Maksymilian, Konrad Augustyn, Michał Baran, Paweł Kuczek, Witold Bożek 1;50’33
5. MOSIR Nowa Sarzyna Bartosz Nieroda, Gut Karol, Maciej Wittich, Hubert Niedbała, Szuba Tomasz, Sebastian Żurawski 1;51’65

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr

Pi

  Click to play this Smilebox slideshow
Statystyki
Certyfikaty

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1