ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „Bożonarodzeniowe cudeńka”

image005W naszym przedszkolu zorganizowano konkurs pt. „Bożonarodzeniowe cudeńka” dla dzieci sześcioletnich. Pomysłowość i zaangażowanie przeszła oczekiwania organizatorów, dostarczono aż 33 prace. Z pośród tak  pięknych prac trudno wybrać tę najładniejszą, dlatego jury miało bardzo ciężki wybór. W skład jury weszły Pani A. Piękoś, B. Kuca, M. Zuba – dziękujemy za poświęcony czas. 

Wszystkie prace zostały wyróżnione i nagrodzone. Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczył wicedyrektor Pan Ireneusz Koziarz. I miejsce zajął Karol Ryglewicz, II – Izabela Drozd, III -Maja Baran, Milena Nykiel.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy zaangażowali swoje siły i poświęcili swój czas na wykonanie pracy konkursowej.

Organizatorzy: K. Watras, A. Mach

Galeria

image004 image003 image002 image001

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1