Pierwsza loteria konkursowa „Bądź zmotywowany, to się opłaca”

image005„Niech nauka będzie dla Ciebie nie tylko formą spełniania ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą oraz pasją, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel.”

17 grudnia 2015 roku po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się loteria w ramach konkursu „Bądź zmotywowany, to się opłaca”. Nagrody rozlosował pan wicedyrektor Ireneusz Koziarz. Wręczenie nagród miało miejsce 7 stycznia 2016 roku. W ciągu kilku miesięcy od początku roku szkolnego uczniowie zdobywali ulotki motywacyjne. Każdy uczeń mógł dostać ulotkę za jakieś osiągnięcia (np. 100% frekwencję, pomoc koleżeńską, bardzo dobre wyniki w nauce, systematyczność, osiągnięcia pozaszkolne itp.). Liczyła się motywacja do działania. Po otrzymaniu ulotki zadaniem ucznia było tę ulotkę w nienaruszonym stanie codziennie nosić do szkoły, licząc na niezapowiedzianą loterię konkursową. Podpisane ulotki w połowie grudnia zostały zebrane, a potem rozlosowane. Nagrody otrzymali uczniowie zarówno ze szkoły podstawowej, jak i gimnazjum. Byli to:

SP/6 osób/

– Patrycja Podwyszyńska  klasa 5b

– Arcadia Giza klasa 6c

-Wiktoria Mazgaj klasa 4a

– Karolina Matuła  klasa 4a

-Natalia Tomaka klasa 4b

– Piotr Chorzępa klasa 4b

PG/3 osoby/

– Patrycja Koziarz klasa IB

– Tomasz  Chorzępa klasa IB

– Błażej Kulasa klasa IIA

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy również do kolejnej loterii.

Anna Szot-Dec

Galeria

image001 image002 image003 image004

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1