Mathematical Marathon- 6 edycja wojewódzkiego konkursu

Mamy olbrzymi zaszczyt poinformować wszystkich zainteresowanych, że ta edycja była dla nas wyjątkowo udana.2 miejsce: zdobyła  NASZA drużyna w składzie Natalia Maruszak, Michał Nizioł i Rafał Rembisz natomiast 3 wywalczył kolejny NASZ zespół: Agnieszka Kwolek, Hubert Dec oraz Gabrysia Oźóg. Pierwsze miejsce jak zwykle niezawodni: Dwujęzyczne I Liceum im. M. Kopernika w Krośnie. Zwycięzcom gratulujemy!!! Tym bardziej jesteśmy pod wrażeniem, gdyż nasz konkurs jest wpisany  do wykazu konkursów kuratoryjnych, które można wpisywać na świadectwo, co przekłada się na dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkół średnich. Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom. Szczegółowe wyniki na stronie szkoły.

Galeria

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1