,,Jan Paweł II – w sercu i pamięci” – wyniki

plakatProtokół z posiedzenia komisji konkursowej

III Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastyczny

oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.:

,,Jan Paweł II – w sercu i pamięci”

 

 

pod patronatem: Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Młp. pana Andrzeja Ożoga;

oraz Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej.

Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były słowa: ,,Wpatrzeni w oblicze Świętego”. Zadaniem każdego uczestnika Konkursu było przedstawić ilustrację do wybranego fragmentu słów z Litanii do św. Jana Pawła II

Komisja w składzie :

pani Henryka Boho – instruktor plastyki w MGOKSiR w Sokołowie Młp.
pan dr Bartosz Walicki – prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej;
pani mgr Małgorzata  Pasierb – bibliotekarz w Zespole Szkół w Sokołowie Młp.;
pani mgr Beata Głowala  – katecheta w Zespole Szkół w Sokołowie Młp.

 

obradowała dnia 13 maja 2015r. – przeglądnęła ogólnie 404 prace;

w tym 64 prace dzieci przedszkolnych, 117 prac dzieci klas I – III szkoły podstawowej,154 prace dzieci klas IV – VI szkoły podstawowej,  37 prac młodzieży klas gimnazjalnych oraz wstępnie odrzucono 32 prace, które nie spełniały wymagań regulaminowych konkursu.

W kategorii grafika komputerowa wpłynęło 64 prace.
Ogólnie na konkurs odpowiedziało 50 placówek kulturalno- oświatowych
z terenu województwa podkarpackiego.
Łącznie Komisja nagrodziła 50 prac i wyróżniła 17.

 

Po wnikliwej analizie prac Komisja ustaliła następujące wyniki konkursu:

  • W kategorii praca plastyczna, dzieci przedszkolne – przyznano 12 nagród równorzędnych, które otrzymali:

 

  1. Maja Szpala, 6lat – Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borku Starym;
  2. Aleksandra Błońska,6 lat- Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borku Starym
  3. Nikola Kłósek, 5 lat- Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borku Starym;
  4. Jan Waściszakowski, 5 lat- Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borku Starym
  5. Krzysztof  Piróg kl. ,,0”- Zespół Szkół im. Ks. Lachora w Górnie
  6. Jadwiga Madej, 5 lat- Szkoła Podstawowa w Tarnogórze
  7. Bartłomiej Gałdyś, 5lat- Szkoła Podstawowa w Tarnogórze
  8. Izabela Kycia, 5 lat- Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy
  9. Daria Cisek, 4 lata – Przedszkole Samorządowe w Sokołowie Młp.
  10. Marcin Sidor, 5 lat- Przedszkole Samorządowe w Sokołowie Młp.
  11. Ewa Porada, 5 lat – Przedszkole Samorządowe w Sokołowie Młp.
  12. Zosia Biskup, 5 lat – Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie;

 

  • W kategorii praca plastyczna, dzieci szkoły podstawowej klas I-III- przyznano 15 nagród równorzędnych i 4 wyróżnienia, które otrzymali:

NAGRODY:

  1. Aleksandra Guzik, 7 lat – Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie;
  2. Zuzanna Smerecka, 10 lat – Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie;
  3. Natalia Stafiej, 7 lat – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.;
  4. Sylwia Drozd, 9 lat – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. Sienkiewicza w Rzeszowie;
  5. Anna Wilkos, 8 lat – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rzeszowie;
  6. Daniel Mścisz, 9 lat – Zespół Szkół w Jeżowem Centrum;
  7. Piotr Walicki, 10 lat – Zespół Szkół w Trzebusce;
  8. Amelia Drżał, 10 lat – Zespół Szkół w Trzebusce;
  9. Jakub Pikor, 7 lat – Zespół Szkół w Trzebusce;
  10. Martina Śliż, 7 lat – Zespół Szkół w Trzebusce;
  11. Martyna Prucnal, 10 lat – Zespół Szkół w Trzebusce;
  12. Wiktoria Dziedzic, 7 lat – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Rzeszowie;
  13. Ewelina Komsa, 10 lat/kl.3 – Zespół Szkół w Nowosielcu;

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II;

  1. Katarzyna Kobylarz, kl. 3 – Zespół Szkół w Nowosielcu;
  2. Amanda Krukar, kl. 2 – Szkoła Podstawowa Nr 25 w Rzeszowie;

WYRÓŻNIENIA:

1.Róża Łubkowska, kl. 3- ZS Nr 8 w Rzeszowie, SP Nr5;

2.Wiktoria Mazgaj, kl. III – ZS w Sokołowie Młp.;

3. Nikola Koziarz, kl. I – ZS w Sokołowie Młp

4.Oliwia Bzdek, kl. III – ZS w Sokołowie Młp.;

 

W kategorii praca plastyczna, dzieci szkoły podstawowej klas IV-VI- przyznano 6 nagród stopniowanych i 7 wyróżnień, które otrzymali:

NAGRODY:

I miejsce –  Emilia Nikodem, kl. 6 – Szkoła Podstawowa Nr 25 w Rzeszowie;

I miejsce – Agnieszka Kwolek, ZS w Sokołowie Młp.;

II miejsce – Bartosz Drozd, kl. 5 – Zespół Szkół w Kraczkowej;

II miejsce – Aleksandra Furman, kl.4 – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Rzeszowie;

III miejsce –  Szymon Szczepanik, kl.5 – Szkoła Podstawowa Nr 25 w Rzeszowie;

III miejsce – Klaudia Bednarska, kl.4 – Szkoła Podstawowa Nr 25 w Rzeszowie;

 

WYRÓŻNIENIA:

  1. Urszula Kosiorowska kl.6 – PSP w Majdanie Królewskim;
  2. Daria Siwiec, kl. 5 – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. H. Sienkiewicza w Nowej Dębie;
  3. Monika Kwaśny, kl.6 – Szkoła Podstawowa Nr 16 w Rzeszowie;
  4. Marlena Nykiel, kl.4 – Zespół Szkół w Nowosielcu

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II;

  1. Michał Chuchro, kl.6 – Szkoła Podstawowa w Rogóżnie;
  2. Amelia Ząbczyk, kl.4 – Szkoła Podstawowa Nr 24 w Rzeszowie;
  3. Rafał Kowalski, kl.4 – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Kamieniu- Prusinie;

 

W kategorii praca plastyczna, młodzież klas I-III Gimnazjum przyznano 4 nagrody stopniowane i 3 wyróżnienia, które otrzymali:

 

I miejsce – Katarzyna Chrapko, Gimnazjum Nr 1 w Nisku;

II miejsce –   Patrycja Rząsa, Zespół Szkół  Gimnazjum im. Św. St. Kostki w Kamieniu;

II miejsce – Gabriela Królicka, Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie;

III miejsce –  Weronika Solecka, Gimnazjum Nr 10 im. T. Kościuszki w Rzeszowie;

 

WYRÓŻNIENIA:

  1. Klaudia Słonina, Zespół Szkół w Trzebusce;
  2. Alina Cisek, Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówce;
  3. Klaudia Chorzępa, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.;

…………………………………………………………………………………….

 

W kategorii grafika komputerowa, przyznano 13 nagród i 3 wyróżnienia

w 4 grupach wiekowych:

………….……………………………….………………………………………………

  • W kategorii wiekowej dzieci przedszkolne – przyznano 2 nagrody i 3 wyróżnienia.

 Nagrody otrzymali:

  1. Dominik Szczęch, 6 lat – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym;
  2. Wiktoria Tadla, 5 lat– S P im. Wojska Polskiego w Borku Starym;

 

Wyróżnienia otrzymali:

  1. Mikołaj Tereszkiewicz, 6 lat– Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym ;
  2. Laura Jarosz, 6 lat– Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym;
  • W kategorii wiekowej dzieci szkoły podstawowej klas I-III- przyznano 5 nagród równorzędnych, które otrzymali:

 

  1. Dominik Chyłek, 10 lat/kl. III – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym;
  2. Urszula Skrzypek, kl. III – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.;
  3. Joanna Niedziałek, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie;
  4. Oliwka Szacuń, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie;
  5. Magdalena Komsa, kl.2 – Zespół Szkół w Nowosielcu;
  • W kategorii wiekowej dzieci szkoły podstawowej klas IV-VI- przyznano 5 nagród stopniowanych, które otrzymali:

 

I miejsce – Alicja Szela, kl.4 – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. Sienkiewicza w Rzeszowie;

I miejsce – Weronika Głowacz, kl.6 – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. Sienkiewicza w Rzeszowie;

II miejsce –   Julia Patrzyk, kl. 5 – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym;

 II miejsce – Michał Grzywacz, kl4 – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. Sienkiewicza w Rzeszowie;

III miejsce –  Julia Nowicka, kl 4 – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. Sienkiewicza w Rzeszowie;

  • W kategorii wiekowej młodzież gimnazjalna- przyznano 1 nagrodę i 1 wyróżnienie, otrzymali je:

nagrodę: Tomasz Boro, kl. III – Publiczne Gimnazjum Strzegocice;

wyróżnienie: Julia Dziedzic, kl. III  – Publiczne Gimnazjum Strzegocice;

………………………………………………………………………………….

ROZDANIE NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ, LAUREATOM KONKURSU,NASTĄPI  20 maja 2015r.

w  ZESPOLE SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II w SOKOŁOWIE MŁP.  o  GODZINIE 12. 00 na świetlicy szkolnej

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY I  ZAPRASZAMY NA ROZDANIE NAGRÓD ORAZ  WYSTAWĘ POKONKURSOWĄ!

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1