Zbiórka dla hospicjum

image002W ciągu kilku ostatnich tygodni w naszej szkole udało się przeprowadzić zbiórkę rzeczy nowych w ramach wsparcia podkarpackiego hospicjum.  Uczniowie, zachęcani przez Caritas, RSU, panią pedagog oraz wielu nauczycieli, przynieśli  ogromną ilość potrzebnych rzeczy. Szczególną uwagę należy zwrócić na ogromne zaangażowanie uczniów klas I-III. Wykazali się oni empatią i zrozumieniem potrzeb chorych dzieci. Przynieśli najwięcej podarunków. Były to m.in. zabawki, słodycze, deserki, jogurty, piżamy, szlafroki, pościele. Przy pomocy RSU oraz chętnych uczniów wszystkie przedmioty zostały spakowane oraz załadowane do samochodów. Paczki przewieziono następnie do hospicjum.  Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w przeprowadzeniu tej akcji bardzo dziękujemy.

Anna Szot-Dec

Galeria

image003 image001 image005 image004

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1