Święta Bożego Narodzenia  oraz okres, kiedy żegnamy Stary a witamy  Nowy Rok, to czas niezwykły, czas pełen uroku i magii…

Z tej okazji w dniu 20.12.2019roku przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego wraz z Panią Martą Cymerys reprezentując społeczność Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. złożyli życzenia przedstawicielom wielu sokołowskich instytucji.

W pierwszej kolejności świąteczno-noworoczne życzenia złożyliśmy na ręce Pana Andrzeja Ożoga- Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski,  oraz Pana Grzegorza Kwietnia- Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta w Sokołów Małopolski.

Następnie udaliśmy się do Banku Spółdzielczego, gdzie przyjął nas Pan Prezes Tadeusz Pasierb.

Kolejną instytucją, którą odwiedziliśmy był Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokołowie Małopolskim. Spotkaliśmy się z Panią Kierownik Dorotą Tęczą- Pokrywa.

Odwiedziliśmy także Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną przy ul. Rynek 49, gdzie byliśmy gośćmi Pana Kierownika Bartosza Walickiego.

Życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej złożyliśmy także księdzu proboszczowi parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela- Janowi Prucnalowi.

Następnie udaliśmy się do Pana Prezesa Connect Sp. z o.o. oraz na Komisariat Policji w Sokołowie Małopolskim, gdzie spotkaliśmy się z Panem Komendantem podinspektorem Pawłem Suskim.

Udaliśmy się również z serdecznymi życzeniami do Pani Agaty Dec- Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Życzenia złożyliśmy także pracownikom Referatu Oświaty Urzędu Gminy i Miasta Sokołów Małopolski przy ul. Lubelskiej 17.

Spotkaliśmy się także z Dyrekcją Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim oraz z Panem Ryszardem Stelmach współwłaścicielem Stelmedu Centrum Medycznego NZOZ „Prywatna Praktyka Lekarzy” Marta i Ryszard Stelmach.

Odwiedziliśmy także Krytą Pływalnię składając serdeczne życzenia pracownikom.

W każdej instytucji przekazaliśmy przepiękne stroiki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Spotkaliśmy się z wyjątkowo serdecznym i miłym przyjęciem.

To dla nas wielki zaszczyt, że mogliśmy reprezentować naszą szkołę i w imieniu uczniów, całego grona pedagogicznego oraz pracowników Zespołu Szkół im. Jana Pawła II składać życzenia świąteczno-noworoczne.

Serdeczne podziękowania składamy Paniom opiekunkom RSU: Pani Annie Wit oraz Pani Marcie Cymerys za zaangażowanie i  pomoc  w organizacji całego przedsięwzięcia.

                                          Reprezentanci  RSU- Magda Sudoł   i Julek   Piersiak  wraz
Panią  Martą Cymerys

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 65
  • Odwiedzin dzisiaj: 161
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1936
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1