Śpiewaj duszo ma…

DSC06134W dniu 19 listopada 2014 r. w Sali konferencyjnej Wiejskiego Domu Kultury w Górnie odbył się XIII Powiatowy konkurs piosenki religijnej, organizowany przez Zespół szkół im. ks. Mieczysława Lachora. Celem wyżej wymienionego konkursu jest propagowanie w środowisku wartości wychowawczych i kulturalnych, umożliwienie dzieciom i młodzieży szkolnej zaprezentowania swojego dorobku artystycznego, a także integracja uczniów z terenu różnych gmin. Konkurs ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W wyżej wymienionym konkursie wzięli udział również uczniowie naszej szkoły ( uczennice )- klasy VI: Karolina Bandura, Lidia Cisek, Kamila Sondej, Julia Walicka. Wyśpiewały one I miejsce w swojej kategorii wiekowej, a ich występ spotkał się z gromkimi brawami ze strony słuchających. Zaprezentowały utwór pt.: „ Ballada o Janie Pawle II „ ( słowa własne piszącej poniższy artykuł ), do znanej melodii włoskiej, z podkładem muzycznym p.Pawła Smotrysia.

Dziękujemy za zaproszenie Dyrekcji z Górna, oraz organizatorom.

Dyplomy wręczył p.Dyrektor  Wiesław  Sondej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.

                                                                                   Sabina Woś

Galeria

DSC06135 DSC06136 DSC06138 DSC06137 DSC06139

DSC06140 DSC06141 DSC06142 DSC06143

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 179
  • Odwiedzin dzisiaj: 130
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1