Dzieci listy piszą

image001Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję pisania listów dla Weroniki, która z powodu swojej choroby nie może uczęszczać do szkoły oraz poznawać swoich rówieśników. Jedyną możliwością do nawiązania przyjaźni są listy, które tak uwielbia dostawać. Nasza młodzież wzięła, więc w swoje ręce długopisy i stworzyła wiele wzruszających prac opisując w nich siebie, swoje rodziny i przyjaciół oraz naszą szkołę. Młodsze dzieci, nie potrafiące jeszcze dobrze pisać z pomocą swoich nauczycieli przygotowały piękne laurki oraz kolorowe kartki pocztowe. Również członkowie Samorządu Szkolnego stanęli na wysokości zadania i przygotowali wzruszający list.

Ponadto udało się zgromadzić słodycze, soczki, misia i inne prezenty, które razem tworzyły niezapomniany upominek. Ponad sto listów, laurek i kartek pocztowych trafiło w ręce Weroniki 6 grudnia.  Można, więc śmiało powiedzieć, że nasi uczniowie wykorzystali szanse, aby stać się świętym Mikołajem chociaż na jeden dzień.

Wszystkim zaangażowanym w tę akcję serdecznie dziękuję za pomoc.

Karolina Trzpis

image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 62
  • Odwiedzin dzisiaj: 153
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1928
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1