Zbiórka dla hospicjum

image002W ciągu kilku ostatnich tygodni w naszej szkole udało się przeprowadzić zbiórkę rzeczy nowych w ramach wsparcia podkarpackiego hospicjum.  Uczniowie, zachęcani przez Caritas, RSU, panią pedagog oraz wielu nauczycieli, przynieśli  ogromną ilość potrzebnych rzeczy. Szczególną uwagę należy zwrócić na ogromne zaangażowanie uczniów klas I-III. Wykazali się oni empatią i zrozumieniem potrzeb chorych dzieci. Przynieśli najwięcej podarunków. Były to m.in. zabawki, słodycze, deserki, jogurty, piżamy, szlafroki, pościele. Przy pomocy RSU oraz chętnych uczniów wszystkie przedmioty zostały spakowane oraz załadowane do samochodów. Paczki przewieziono następnie do hospicjum.  Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w przeprowadzeniu tej akcji bardzo dziękujemy.

Anna Szot-Dec

Galeria

image003 image001 image005 image004

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 57
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 559
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1