KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

102_0150KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK – odbył się 29 stycznia 2015 r. Do konkursu zgłosiło się 201 uczestników. Występowali w czterech grupach wiekowych: przedszkolaki, klasy 1-3 SP, klasy 4-6 SP, klasy 1-3 PG.

CELEM KONKURSU było rozwijanie słuchu muzycznego, możliwości wokalnych uczniów, przeżywanie treści wiary Kościoła Katolickiego, zachowanie i rozwijanie tradycji polskich, przełamywanie strachu, tremy, prezentowanie się przed publicznością, stwarzanie możliwości zyskiwania podwyższonej oceny z zachowania, oraz z przedmiotu muzyka i religia.

KOMISJA KONKURSOWA przeprowadziła przesłuchania wokalistów i wstępną ocenę efektów pracy uczniów, następnie omówiła występy najwyżej ocenianych wykonawców i przyznała trzy pierwsze miejsca, oraz wyróżnienia, w każdej kategorii.

PRZEDSZKOLE

MIEJSCE 1:

Zuzanna Popek

 

MIEJSCE 2:

Patrycja Matuła

 

MIEJSCE 3:

Magdalena Bandura

Julia Rusin

Wojciech Słonina

Patrycja Matuła

 

WYRÓŻNIENIA:

Izabela Drelich

Amelia Rzeszutek

Karol Kuca

Kamila Dec

 

SZKOŁA PODSTAWOWA – KLASY 1- 3

 

MIEJSCE 1:

Karolina Matuła – kl. 3a

Aleksandra Partyka – kl. 3a

Jakub Maruszak – kl. 3b

Arkadiusz Tabaka – kl.3b

 

MIEJSCE 2:

Karol Matuła – kl. 1d

Bartosz Sudoł – kl. 1d

Julian Piersiak – kl. 1d

 

MIEJSCE 3:

Krzysztof  Kuca – kl. 1a

 

WYRÓŻNIENIA:

Klaudia Bolko – kl.1c

Marek Kawa – kl.1c

Marcin Tabaka – kl.1c

Wiktoria Stąpor – kl.1c

Małgorzata Kozak – 1d

Kinga Słonka – kl. 2a

Tatiana Ciapa – kl.  2a

Aleksandra Ożóg – kl.  2a

Natalia Patro – kl.  2a

Maja Słonina – kl.  2b

Wiktoria Mazgaj – kl. 3a

Maja Sondej – kl. 3a

Aleksandra Dec – kl. 3a

 

SZKOŁA PODSTAWOWA – KLASY 4- 6

 

MIEJSCE 1:

Magdalena Pustkowska – kl. 5a

Natalia Maruszak – kl. 5c

Aleksandra Halejcio – kl. 5c

Natalia Naja  – kl. 5c

 

MIEJSCE 2:

Monika Dec  – kl. 5a

 

MIEJSCE 3:

Julia Korzenny – kl. 4b

Natalia Sudoł – kl. 4b

 

PUBLICZNE GIMNAZJUM

 

MIEJSCE 1:

Wiktoria Hudela – kl. 1a

Gabriela Frącz – kl. 1c

Izabela Woś – kl. 2c

Aleksandra Kustra –  kl. 2c

Jagoda Kiełb – kl. 2c

 

MIEJSCE 2:

Gabriela Frącz – kl. 1c

 

MIEJSCE 3:

Dominika Rzeszutek – kl. 1b

Aleksandra Okoń – kl. 1b

 

ORGANIZATORZY KONKURSU (mgr Beata Głowala, mgr Paweł Smotryś; mgr Aleksandra Piękoś, mgr Małgorzata Kwolek, mgr Elwira Ustrobińska) WYRAŻAJĄ SWOJE UZNANIE I WDZIĘCZNOŚĆ dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie; nauczycieli zaangażowanych w przygotowania uczestników muzycznych zmagań; dla rodziców wspierających swe dzieci wśród publiczności; nauczycieli oceniających występy uczniów; mgr Małgorzacie Kwolek, która przygotowała dekoracje; dla pana Zbigniewa Burego, który przygotowali nagłośnienie i dbał o jakość fonii podczas występów; dla pań woźnych i uczniów pomagających przygotować i uporządkować miejsce przed i po występach; dla panów dyrektorów mgr Wiesława Sondeja i mgr Ireneusza Koziarza za życzliwość i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia oraz dla sponsorów nagród – uczestników „Opłatka” organizowanego przez Urząd Miasta i Gminy w Sokołowie Małopolskim.

Galeria

100_9695 100_9756 100_9820 100_9898 100_9901

100_9961 101_0018 101_0041 101_9961 101_0089

101_0130 102_0086 101_9992 102_0003 102_0110

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1