Zebranie Zarządu Rady Rodziców w dniu 28.10.2014

Celem zebrania, zwołanego przez p. Dyrektora W. Sondeja, było przede wszystkim rozliczenie prowizji z tytułu ubezpieczenia. Szczegółowe rozliczenie znajduje się u skarbnika Zarządu Rady Rodziców pani Doroty Bartyńskiej i jest do wglądu dla wszystkich zainteresowanych rodziców.

Pan Dyrektor poinformował również, że w dniach 4-18 listopada w naszej szkole odbędzie się wizytacja oceniająca pracę szkoły.

Na zebraniu poruszono również sprawę zakazu sprzedaży w sklepiku szkolnym kolorowych napojów gazowanych. Postaramy się sukcesywnie wycofywać je ze sprzedaży. Sprawa dotyczy również chipsów i słodyczy. Naszym celem jest zwiększenie w asortymencie sklepiku ilości owoców i warzyw.

Na zakończenie Pan Dyrektor poprosił o dotarcie do trójek klasowych i rodziców i zachęcenie ich do korzystania z dziennika elektronicznego.

Bożena Szabat

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1